SZKOŁA PODSTAWOWA im. Bohaterów Walk o Wolnoœć w Rdzawce.
Kącik dla rodziców

http://rdzawka.pl/pliki/rdzawka%2026062020.png
http://rdzawka.pl/pliki/jak-wspierac-dziecko-w-czasie-.jpg


W związku z koniecznością zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, wprowadzone zostały rozwiązania prawne1 umożliwiające szkołom działanie w zmienionych warunkach organizacyjnych.

W krótkim czasie szkoła stanie przed koniecznością realizacji kolejnego zadania – klasyfikacji i promocji uczniów.

więcej informacji na temat zasad klasyfikowania i promowania uczniów w znajdziesz klikając TUTAJ.

oraz na stronie:
https://kuratorium.kielce.pl/42585/komunikat-men-w-sprawie-w-sprawie-zasad-oceniania-i-klasyfikowania/

1 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z Dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 43)0.


Szanowni Państwo!

Czas w którym są zawieszone zajęcia w szkole są wyzwaniem dla uczniów nauczycieli, ale także dla Was - Rodziców. Bardzo prosimy o wsparcie swoich dzieci w pracy. Nie tylko radą i pomocą, ale również kontrolą systematyczności. Pomimo  zawieszenia zajęć - pracujemy nadal.

Poniżej zamieszczam dwa linki z których można korzystać w realizacji materiałów zadanych przez nauczycieliProszę aby śledzić na bieżąco informacje w dzienniku przesyłanych w formie maili oraz zamieszczanych jako praca domowa.


poniżej zamieszczam  link do e-learningowej platformy 
uruchomionej przez województwo kujawsko-pomorskie.
 Na kanale youtube są prowadzone lekcje online bez konieczności logowania.
Proszę o przekazanie ósmoklasistom. https://edupolis.pl/e-learnig/

oraz link z testami powtórzeniowymi dla klas ósmych
zestaw zadań powtórkowych


Dyrektor szkoły uprzejmie prosi o rozważne obserwowanie stanu zdrowia dziecka. W przypadku złego samopoczucia dziecka i stwierdzonej choroby (gorączka i inne objawy) o nieposyłanie dzieci do szkoły - w trosce o zdrowie dziecka chorego, ale także w trosce o dzieci zdrowe, które mogą się zarazić.

http://rdzawka.pl/pliki/grypa%202%2010%2003%202020.jpg


Szanowni Państwo.

Rozpoczynają się nominacje uczniów do projektu „Małopolskie Talenty” edycja 2020/2021.

Uczniowie klas IV-VII mogą zostać nominowani przez nauczyciela przedmiotu oraz wychowawcę w porozumieniu z Rodzicami z przedmiotów: j.angielski, informatyka , matematyka , przedsiębiorczość. Jeżeli Państwa dziecko w bieżącym roku szkolnym bierze udział w projekcie, może być także nominowanym, ale z innego przedmiotu. Nominacja nauczycielska wiąże się z wypełnieniem dokumentów przez Rodzica oraz dostarczeniem ich nauczycielowi przedmiotu

więcej informacji  (link poniżej) :
https://malopolskietalenty.pl/


Przekazujemy informację przygotowaną przez Głównego Inspektora Sanitarnego przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej na temat potencjalnych zagrożeń związanych z elektronicznymi papierosami


Zagrożenia e - papierosyInformujemy, że Odział Przedszkolny jak co roku pracuje w godzinach 7:30 - 17:00List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów uczniów.
Informujemy, że w tym roku szkolnym kontynuujemy tradycję dnia otwartego dla rodziców. W każdą pierwszą środę miesiąca w godz. 14.30 - 17.00 można spotkać się z nauczycielami przedmiotów i wychowawcami. 

Zapraszamy Rodziców do licznego udziału !


Dziennik elektroniczny


W naszej szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny UONET+firmy Vulcan. Dziennik jest bezpłatny dla uczniów i rodziców. Rodzice chcący korzystać z dziennika powinni wypełnić deklarację i przekazać wychowawcy.


Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

 1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego https://uonetplus.vulcan.net.pl/rabkazdroj lub kliknij odnośnik w menu głównym na naszej stronie. Wyświetli się powitalna strona systemu.

 2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.

 3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.

 4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.

 5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło.

 6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

 7. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki.
Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.

 

 Film - Jak po raz pierwszy zalogować się do E - dziennika UONET+

 Instrukcja do pobrania w formacie PDF.


:: (C) 2006-2020    projekt i wykonanie www.kud.pl